Współpraca


Gdańskie Stowarzyszenie Kioskarzy prowadzi wśród kioskarzy dystrybucję drobnych artykułów w rodzaju pocztówki, rajstopy, zapalniczki, baterie, karty telefonii mobilnej i inne.

Jesteś producentem, dystrybutorem, przedstawicielem handlowym i chciałbyś zaoferować swoje produkty? Oczekujemy Twojej oferty. Zgłoś się do biura GSK.

Jesteś w posiadaniu pomysłu na współpracę dającą obopólne korzyści? Zgłoś się do nas. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje.

 

Jak zostać członkiem Stowarzyszenia

 

Członkiem Gdańskiego Stowarzyszenia Kioskarzy może zostać osoba fizyczna będąca właścicielem kiosku lub prowadząca samodzielną działalność w wynajętym obiekcie.

Po zapoznaniu się ze Statutem Gdańskiego Stowarzyszenia Kioskarzy i podpisaniu deklaracji członkowskiej oraz akceptacji kandydatury przez Zarząd Stowarzyszenia, kandydat staje się pełnoprawnym członkiem i przysługują mu wszystkie przywileje oraz obowiązki z tym związane.

 

 

GARMOND PRESS

 

To jeden z trójki największych w Polsce dystrybutorów prasy.

Obecnie dostawą prasy obejmujemy sieć sprzedaży liczącą ponad 13.000 klientów.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dystrybucji prasy gwarantuje klientom Garmond Press w pełni profesjonalny i kompleksowy model współpracy, począwszy od aranżacji i wyposażenia placówek handlowych, a skończywszy na optymalnym nadziale asortymentu prasowego.

Firma Garmond Press zapewni Państwu bogatą ofertę tytułową, w tym także spośród tytułów prasy zagranicznej, wysoką jakość i terminowość dostaw, wyjątkowo korzystny sposób rozliczenia zwrotów oraz zrealizowanej sprzedanej prasy, a wszystko to w oparciu o atrakcyjne warunki finansowe współpracy.

W trosce o naszych odbiorców oraz ich cenny czas, systematycznie wdrażamy szereg udogodnień oraz rozwiązań, zarazem logistycznych jak i programowych mających jeszcze bardziej ułatwić i usprawnić wszystkie etapy związane z obsługą sprzedaży prasy.

 
Z każdym dniem dążymy do zapewnienia satysfakcji naszym obecnym i przyszłym klientom. Zawsze gotowi do współpracy służymy pełnym zaangażowaniem, radą i wieloletnim doświadczeniem w kolportażu prasy.
 

Z usług naszej firmy skorzystało również, w ramach systematycznych dostaw w prenumeracie, wiele liczących się firm, instytucji finansowych oraz urzędów i placówek państwowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Garmond Press!

GARMOND PRESS. Dla nas każdy klient jest indywidualny!